

Het is stil
doodstil
En ik luister
Naar de zwijgende wind
het wissende water
naar die lieve heer
zonder beestje
Het is stil
doodstil
Dus ik fluister
(Ik mis je)
Het is stil
doodstil
En ik luister
Naar de zwijgende wind
het wissende water
naar die lieve heer
zonder beestje
Het is stil
doodstil
Dus ik fluister
(Ik mis je)
Wanderings & observations
Jane's Lens
De vogels die onze tuin bezoeken en de insecten en bloemen die er leven en algemene fotografie
op mijn werk rust copyright, wil je een foto gebruiken mail mij dan via de contactpagina
“It's the possibility of having a dream come true that makes life interesting.”
Artist, Photographer and Computer Tutor/Tech
...meestal in de natuur, soms in een donkere stad...
kleine dingen die me zoal bezig houden
fotografeert & schrijft verhalen en gedichten
RusselsLof is een lofzang op het leven, in woord en beeld. Leuk dat je komt kijken op mijn blog; hopelijk geniet je met me mee!
Grensgevallen
Simply photography
Just me . . .
Er is zoveel moois te zien en het is geweldig om dat vast te leggen met mijn camera.
Een persoonlijke zoektocht naar de relatie tussen paard en mens.
squeezing the moment, sharing the joy
In één woord prachtig!
Beste Monique
Ik tel er vier…
Mooi!
Prachtig.
Hiervan wordt een mens vanzelf stil,
Mooi in alle eenvoud, ook de foto’s.
Lgr. Helga
Je hebt nogal wat persoonlijkheden te missen, dikke knuf voor jou.
Potverjanjuibeltje, wat mooi
Hier wordt je stil van,
Gewoon mooi
Jouw stille woorden en moedige beelden sluit ik in mijn hart
voor straks wanneer ik weer stilletjes
bij ons duintje zit….
Zo prachtig ZEN, ik word er helemaal rustig van…
Ik ben er stil van….die laatste…..ooooh zo mooi…. 🙂
Verstillend mooi!
wow hier ben ik stil van
Ontroerend mooi…
Prachtig!!
Het raakt mij… ❤
Ja, het is stil op Zoom, zo zonder jou. Gelukkig herinnerde ik me zojuist dat je hiermee nogal actief bent, en, wat fijn, hier staat wel recent werk van je. Zucht van opluchting. Van harte gefeliciteerd met je prijs voor de foto Dodendans, ik heb er met bewondering naar gekeken.
Ik kom regelmatig terug om een kijkje te nemen waar je mee bezig bent, ook om je verhalen te lezen. Je subtiel taalgebruik spreekt me aan, ikzelf ben ook een liefhebber van onze taal.
Hoop dat het goed met je gaat, met mij is alles ok, hoewel ik intussen wel erg oud begin te worden: 31 december aanstaande word ik eenenzeventig. Onvoorstelbaar.
Hartelijke groet, ik hoop nog veel moois van je hier te zien!
Harry Sibum
Ha, wat leuk je hier te treffen Harry! En hoe bijzonder om gemist te worden op Zoom! Ik vond het echt te tijdrovend worden, met een almaar uitdijende vriendenclub en lang niet altijd inspirerende fotografie. Maar dat laatste gold zeker niet voor jouw foto’s, die ik altijd verrassend en vaak ook grappig vond. Het is dan wel een heel andere tak van sport die je beoefent, maar daarom juist ook wel extra interessant. En je bent dus ook een taalliefhebber, leuk. doe je daar zelf ook wat mee?
Op 31 december jarig, wát een dag! En eenenzeventig is niet meer piep nee, maar als je je (hopelijk) goed voelt, zegt dat ook weer niet zoveel. Ik wens je in ieder geval vast een mooie verjaardag en vooral een gezond, fijn en creatief nieuwe levens- én kalenderjaar!
Hartelijke groet,
Noortje