
GA WEG!!!
Een aantal voorbeelden van social distancing van enkele vriendjes van Russelslof.
De een gaat er wat zorgvuldiger mee om dan de ander en de een is wat vriendelijker in het terechtwijzen dan de ander. Maar (bijna) allemaal beseffen ze de ernst van de situatie.
Dit is geen tijd voor mierenneuken, wij nemen dit hoogst serieus!
Doe niet langer zo, maar zo…
Want het leven van sommigen onder ons is in gevaar…
Tegelijk gaat ons hart uit naar al diegenen die nu eenzaam en angstig zijn. We laten op alle mogelijke (veilige) manieren weten dat we aan ze denken en van ze houden.
Mensen, houd je aan die anderhalve meter afstand!

NEE, VIJFENTWINTIG!
Steek je kop niet in het zand (of water)
Wie nu de ernst van de situatie nog niet inziet en de maatregelen niet serieus neemt, is asociaal.
Je bent voorzichtig voor jezelf, maar meer nog voor de ander.
Social distancing = social caring!
Spreek elkaar er op aan.
Alleen niet zo…
Wel zo…
Blijf zoveel mogelijk thuis, maar blijf toch ook in beweging.
Alleen niet zo…
Maar zo…
Laat je gezond verstand spreken en houd zo jezelf en je omgeving gezond.
En maak er het beste van met degenen die je niet op afstand hoeft te houden. Wees lief voor elkaar!
Sterkte en liefs van Russelslof & Friends
Héérlijk! Dankjewel!!
Graag gedaan 🙂
Heel goed, Noortje !
Geweldige foto’s en leuke tekst.;-))
Jouw bijdrage is overduidelijk en meer dan ons best doen kunnen we niet.
Het mooie is dat we nu veel meer tijd hebben om goed na te denken over onze manier van met elkaar en
de natuur omgaan.
En nu nog het toepassen van alle welgemeende raadgevingen……
Da’s niet altijd even gemakkelijk, zeker niet in de stad of in het bos.
Blijf gezond !
Lieve groeten van Helga
Je hebt helemaal gelijk (over dat nadenken en reflecteren). Laten we hopen dat er daarom nog iets goeds komt uit deze akelige periode.
En ik besef ook wel dat ik (nu extra) bevoorrecht ben met mijn flinke tuin en vele ha grond om me heen, en ook nog eens veel rustige natuurgebieden vlakbij. Lieve groet terug en voor jullie natuurlijk ook: blijf gezond!
Wat een super mooie en toepasselijke foto’s bij de tekst over een onderwerp dat zo vreselijk actueel is, maar die na dit (afschuwelijke) virus nog steeds van toepassing kan zijn over de omgang met elkaar.
Hartelijke groet,
Annette
Mooi gezegd Annette, daar sluit ik me van harte bij aan. En dank voor je compliment!
Zelfs van dit serieuze onderwerp heb jij iets positiefs weten te maken. Ik heb er glimlachend van genoten. Gelukkig zijn we ook hier op Texel in een bevoorrechte positie van een flinke tuin, bos, duinen en strand direct voor de deur en een paarden-wei waar alleen maar dieren zijn en geen mensen voor je voeten lopen. Blijf gezond daar en Jonas natuurlijk ook. Liefs van ons,José
En of jullie ook bevoorrecht zijn, op die heerlijke plek! Hopelijk gaat het ook goed met de honden en paardjes (zijn de Shetten nog bij jullie?) en voor Hans en jou natuurlijk ook veel liefs en blijf gezond!
De Shetten zijn er nog maar ze zijn verkocht en gaan na de crisis naar De Cocksdorp verhuizen.
Noortje: je hebt een prachtige talent om schitterende beeld en mooie text bij elkaar te doen. Ik lees je blog met plezier. De natuur is één van de beste plaatsen te zijn. Voor ons is het makkelijk om er van te genieten: naar buiten kijken naar tuin en bos of de duur uit te stappen en te genieten en wandelen. Heb vorige week fotos gemaakt van een bij in een witte krokus, dus veel te zien en zo veel van te genieten. Blijf gezond! ❤️
Wat een mooi compliment Alice, dankjewel!
En dat klinkt heerlijk, met de camera weer gericht op de bloemetjes en bijtjes 🙂 even helemaal opgaan in het wonderschone kleine. Ik zag ook al een paar keer een dikke hommel, en daar kun je niet anders dan heel blij van worden.
Geniet van de natuur en blijf ook gezond!
Dag Noortje, Schitterend beeld en mooie tekst met een afschuwelijk onderliggend verhaal.
Groetjes en veel gezondheid gewenst, Jeannette
Dankjewel Jeannette, wat een narigheid he? Maar schoonheid/natuur biedt troost, en daar weet jij ook alles van!
Veel groetjes en blijf gezond!
Prachtige fotowerk met hele toepasselijke teksten. Wat ben je daar toch een kei in Noortje! Blijf gezond! 💖
Wat een lieve reactie Nel, dankjewel! Jij ook gezond blijven en geniet van de lente!
Het “nieuwe sociaal” in woord en beeld, zoals alleen jij dat kan. Fantastisch gedaan, Noortje!!!
Hartelijke groet, Corrie
A fantastic series, Noortje, with a timely message. The ducks diving made me smile and the caterpillars on the leaf, the bee landing on the three flowers and the ant dangling made me gaze in fascination. All your images are masterfully created. Your photographs and love of nature inspire me and are so needed in this time. I hope you are safe and stay healthy.
You are fantastic in making someone feel good about herself, Jane 🙂 thank you for this wonderful compliment. And how nice you pick out a few favorites, one of them the ‘ducks’ being a swan family ;-). I hope you stay safe and healthy too!
Wat mooi gezegd (het ‘nieuwe sociaal’) en wat een prachtig compliment… *bloos*
Dankjewel Corrie, en een hartelijke groet terug!
As always, beautiful images, Noortje!
Thank you so much Eliza!
Mooi verwoord en in beeld gebracht. Nu maar hopen dat het ook echt overkomt, hoewel ik niet verwacht dat degenen waarvoor dit bedoeld is hier langs komen. Maar al vang je er maar één: alle beetjes helpen.
Dank! En nee, ik heb ook niet de illusie dat ik met dit blog ook maar iets bereik, behalve dan een glimlach in deze moeilijke tijd voor het handjevol mensen dat hier langskomt 😉
Dag Noortje,
Wat een prachtig portret!
Hulde,
Hans
Dankjewel Hans!
Dit moet de Nationale social distance campagne worden ! in beeld beeldschoon met humor en voor iedereen overduidelijk haha, prachtig !! ( ik doe zelf al mijn hele leven aan social distancing, wist niet dat er een naam voor bestond 😉
Hé Luuk, ik had je reactie helemaal gemist!? Maar dank voor het compliment, en om je laatste opmerking moet ik grinniken (van herkenning ook). Eigenlijk is er voor mij niet zo heel veel veranderd in de afgelopen tijd, en dat zegt ook wel genoeg… Stuur je nog eens een foto (of filmpje) van Coco?
Prachtig, zowel de foto’s als je commentaar. Ik zit hier met een dikke glimlach op mijn gezicht. 😀
Mooi, dat is juist de bedoeling 🙂
Dat heb je mooi gemaakt de foto’s met het commentaar.
Daar word ik blij van.
Op de boerderij kat had ik willen reageren maar dat lukte me niet.
Bij deze schitterend met de haku
Fijn weekend, Erica
Hoi Erica, dank voor je lieve berichtje. Ik heb de reactiemogelijkheid bij de haiku speciaal uitgezet en dat ga ik voorlopig zo houden, omdat ik dit blog nu vooral wil gebruiken om mijn kleine creatieve uitingen (foto’s en gedichtjes) op een leuke manier te bewaren. Ik wil niet het gevoel hebben dat ik iets moet maken dat voldoet aan bepaalde verwachtingen, noch dat iemand zich genoodzaakt voelt (positief) te reageren. Wie wil kan natuurlijk mee kijken en lezen maar verder geen enkele verplichting. Misschien wat ongezellig voor sommigen, maar wel zo relaxt nu voor mij. Groetjes!
Wauw wat maakt jij echt super mooie foto’s. Ik kijk hier ogen uit. Wat kun jij heel goed zeg. Mooie commentaar erbij. Koe is echt geweldig mooi geworden. Ik vind top uit zien hier.Ik heb hier ook genoten. Fijn weekend.
*Bloos* wat een complimenten… dankjewel zeg! Vind je die koe niet ook ontzettend grappig? Ik moet er altijd om lachen als ze zo staan te ‘badderen’. Echt leuk om te horen dat je hebt genoten hier. Jij ook een fijn weekend, groetjes!
Ik vind je koe ook grappig om te zien in de water. Spiegeling van water is zeker mooi Noortje. Fijne zondag.